Mgr. Anna Chvojková, 33 let, bez politické příslušnosti, ředitelka sekce regionálních zastoupení a rozvoje lidských zdrojů, t.č. na RD

Profesí projektová manažerka pro oblast lidských zdrojů a evropských dotací. V Chýni žije šestým rokem. Vzápětí po nastěhování se začala zajímat i o dění v obci. Zpracovala demografickou studii obce a je členkou výboru pro výstavbu nové školy. V současné době je na rodičovské dovolené. Je vdaná a má dvě děti. Životopis.

 

 

 

Dr. rer. nat. Lukáš Palatinus, 37 let, bez politické příslušnosti, vědecký pracovník

Pracuje na Fyzikálním ústavu Akademie věd ČR, kde se věnuje fyzice pevných látek. V Chýni žije pět let, bydlí na Hlavní ulici. Je členem finančního výboru a výboru pro výstavbu nové základní školy. Mezi jeho koníčky patří sport (kolo, squash), astronomie, a když čas dovolí, vysokohorská turistika. Je ženatý a má tři děti.

 

 

 

 

Mgr. Miroslav Sága, MBA, 42 let, bez politické příslušnosti, manažer

Žije v Chýni - Hájích od roku 2006. Profesní kariéru rozvíjí ve finančnictví. Ekonomický přehled a zkušenosti z manažerských pozic v bankách a pojišťovnách nabízí při správě obce. Je ženatý a má dvě děti.

 

 

 

 

 

Lukáš Belza, 30 let, bez politické příslušnosti, stavbyvedoucí

Žije ve vsi – na Kamenici – již sedmý rok. Profesí je stavbyvedoucí, své odborné znalosti a zkušenosti zhodnocoval ve prospěch obce při práci ve stavebně-dopravní komisi do jejího rozpuštění. Je nadán schopností hledat všestranně výhodná kompromisní řešení. Mezi jeho koníčky patří zejména sport (kolo, volejbal, squash) a hudba.

 

 

 

 

Eva Jelínková, 48 let, bez politické příslušnosti, zdravotní sestra

Pracuje jako zdravotní sestra, je vdaná a má dceru a syna. Je jedním ze zakládajících členů o.s. Arbor, ve kterém 9 let aktivně působila. Čtyři roky zajišťovala distribuci 1. místního zpravodaje Chýnoviny, vydávaného Ondřejem Jelínkem. Po odchodu z Arboru se účastnila organizování výsadby stromů v biokoridoru Pod Duškánem a je spoluzakladatelkou spolku Dřevosad, který byl letos zaregistrován.

 

 

 

 

Pavel Fousek, 67 let, bez politické příslušnosti, důchodce

V současnosti je v důchodu, dříve podnikal ve společnosti vyrábějící regulační techniku. Je zastupitelem a kronikářem obce Chýně. Mezi jeho zájmy patří historie, umění, cyklistika, lyžování a práce se dřevem. Je ženatý a má tři dcery.

 

 

 

 

 

Mgr. Veronika Studzińská, 31 let, bez politické příslušnosti, referentka státní správy

Žije pátým rokem v Chýni - v ulici Na Kališti. Během své rodičovské dovolené se podílela na činnosti chýňského mateřského centra. V současné době pracuje ve státní správě v oblasti prevence kriminality. Je vdaná a má syna.

 

 

 

 

 

Richard Czerwinski, 40 let, bez politické příslušnosti, technik identifikace vozidel

Pracuje jako technik v Cebia s.r.o., kontroluje originalitu identifikátorů vozidel. Do Chýně se přistěhoval před 5 lety, bydlí ve staré části obce. Hned po přistěhování se aktivně zapojil do spolkové činnosti místních rybářů. Nyní je členem správní rady Strahovský Rybník o.p.s. Mezi jeho největší koníčky patří rodina, rybaření a veškeré dění kolem Strahovské o.p.s. Je ženatý a má dva syny.

 

 

 

Petra Bílková, 33 let, bez politické příslušnosti, finanční poradkyně, t.č. na RD

Žije sedmým rokem v Chýni Na Kališti. Aktivně se zajímá o dění v obci. V současné době je na rodičovské dovolené. Je vdaná a má dvě děti.

Priorita 1

Postavíme novou školu do roku 2018.

Priorita 2

Rozšíříme školku ve stávajícím areálu.

Priorita 3

Zřídíme v Chýni služebnu obecní policie.

Priorita 4

Posílíme dopravní spojení s Prahou.

Vytvořeno pomocí open source Joomla!